DETAYLARI HATIRLAYIN

yaşam boyu süren
bağlılık

GAYRİMENKUL YATIRIM DANIŞMANLIĞI

Gayrimenkul Yatırım Danışmanı’nın ilk amacı müşterinin önceliklerini öğrenmek olmalı. Her yatırımcı farklıdır ve öncelikleri de farklı oluyor. Ek masraf yapmadan getiriyi maksimize etmek isteyenler olduğu gibi, ek yatırımlar ile mülkün getirisini yükseltmeyi hedefleyenler de var. Bu farklı yaklaşımlara sunulacak alternatif portföyler büyük değişkenlikler içerecektir.

Danışmanlık sürecinde müşterinin mülklerinin en iyi getiri getiri getirecek şekilde organize edilmesi için danışman pazarı analiz eder ve alternatif nakit akışları ve amortisman süreleri konusunda müşteriyi bilgilendirir. Bu sayede müşteri sağlıklı ve yüksek verimli alım kararları verir. Ayrıca yatırımcılar için önemli ya da öncelikli olan hedeflere uygun mülkleri ya da bölgeleri belirler, alternatiflerin potansiyel gelirlerini ve amortisman sürelerini hesaplar. Pazar araştırmaları ile hedef mülkün en makul değerini ortaya çıkartır. Bir mülkün değerini en çok konumu belirler. Ancak bunun haricinde hedef bölgedeki alternatiflerin varlığı ya da yokluğu, kira getirisi, piyasalardaki ekonomik veriler, arz ve talebi etkileyebilecek demografik gelişmeler, yeni inşaat alanları, absorbsiyon oranları ve mülk için kullanılabilecek kredi ve finans imkanları da değeri ve fiyatı etkiler.

Gayrimenkul yatırım sektöründe gelişmeleri yakından takip eden ve bu gelişmeleri, müşterileri için ortaya koyan, kalite ve güvenden ödün vermeyen, müşterileri açısından tercih edilen bir marka olmak anlayışını benimsemiş, nitelikli çalışanlarımızla ve konusunda uzman kadromuzla müşterilerimize katma değer sağlayarak, gayrimenkul arayışlarında kendilerine en uygun gayrimenkulleri ve yatırım imkanlarını sunmaktır.

Firmamız, Günümüz şartlarında Gayrimenkul sektöründeki hızla değişen ihtiyaç ve gereksinimleri aynı hızla ve esneklikle karşılayabilecek bir bilgi ve portföy birikimine sahip olmanın bilincindedir. Bu vesile ile sağladığımız fark fayda ve fırsatlarla gayrimenkul yatırım taleplerinizle ilgili her konuda sizlerin aradığı ve önerdiği bir marka olmaktır.


  • veya formu doldurun
    Size en kısa sürede geri dönüş yapalım ve yatırım düşüncenizi birlikte hayata geçirelim.
  • Güvendesiniz
    bilgileriniz asla paylaşılmaz.


ÜST
WhatsApp Whatsapp