DETAYLARI HATIRLAYIN

yaşam boyu süren
bağlılık

GAYRİMENKUL EKSPERTİZLİĞİ

Eksperin araştırması gereken bir diğer önemli durumda gayrimenkulün fiziki durumudur. Bu durumda binaların dış ve iç cephesinde boyasında sorunların olup olmaması ya da herhangi bir deprem sonrası gayrimenkulün hasar görüp görmediğine dikkat edilmektedir. Bu durum aynı zamanda depremle olan mücadelede de oldukça önemli görülmektedir. Eksper tarafından binanın alt yapısı da oldukça önemlidir. Binanın tuvalet ya da su sorunlarının olmaması dikkat edilen hususlar arasındadır. Oluşan şiddetli yağmurlarda binada oluşan ya da oluşabilecek hasarların dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu durumda alt yapı başlığı altında eksperlerin dikkat ettiği durumlar arasında gösterilmektedir.

Bir mülkün, istekli alıcı ve istekli satıcı arasında, tarafların herhangi bir ilişkiden etkilenmeyeceği şartlar altında, hiçbir zorlama olmadan, basiretli ve konu hakkında yeterli bilgi sahibi kişiler olarak, uygun bir pazarlama sonrasında değerleme tarihinde gerçekleştirecekleri alım/satım/kiralama işleminde el değiştirmesi gerektiği takdir edilen tutar olan pazar değeri ile özel şartlar altında belirlenen değerlerinin tespit edilmesi hizmetleri aşağıda belirtilen gayrimenkul türleri için verilmektedir.

Arsa – Arazi

İş Merkezleri – Plazalar – Hanlar

Konutlar- Villalar- Yalılar

Fabrika Üretim Tesisleri

Binalar

Depolama Alanları - Lojistik

Uzmanlarımız tüm taşınmaz değerleme ihtiyaçlarınıza hızlı ve güvenilir çözümlerle hizmet vermekte olup değerleme konusu gayrimenkuller yasal, ekonomik ve fiziksel durumunu, getiri potansiyellerini dikkate alarak bağımsız ve tarafsız bir şekilde, uluslararası standartlar ile mevcut yasa ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilmektedir.


  • veya formu doldurun
    Size en kısa sürede geri dönüş yapalım ve yatırım düşüncenizi birlikte hayata geçirelim.
  • Güvendesiniz
    bilgileriniz asla paylaşılmaz.


ÜST
WhatsApp Whatsapp