DETAYLARI HATIRLAYIN

yaşam boyu süren
bağlılık

GAYRİMENKUL ALIM - SATIM PAZARLAMA

Arsa Arazi, Konut ve Ticari Mülk Geliştirme işlemlerinin tümünü Gayrimenkul & Taşınmaz geliştirme işi olarak değerlendirmekteyiz. Arsa Arazi geliştiricisi olarak, aktiviteleri koordine eden firmamız yatırımcılar için arazi geliştirilmesi ve Projelendirilmesi mevzi imarlarının takip edilmesi gibi faaliyetler yürütür.

Daire Alım-Satım

Ticari Fabrika Alım-Satım

Ofis-Dükkan Alım-Satım

Otel Alım-Satım

İmarlı İmarsız Arsa Alım Satım

Her türlü Ticari ve Konut Mülkü

GAYRİMENKUL DEĞERLENDİRME

İmarlı arsalar üzerinde Konut ve Ticari üniteler olacak şekilde Gayrimenkul Geliştiricisi olarak projenin başlamasından bitimine kadar, Projenin yapılacağı bir arazinin bulunması, fizibilite çalışmalarının yapılması, gerekli kişi ve kuruluşlarla bağlantılarının yapılması gibi süreçleri organize eder projenin sonuçlanmasına kadar takipçisi olur Gayrimenkulün Yönetimini üstlenir.

Gayrimenkul yatırım sektöründe gelişmeleri yakından takip eden ve bu gelişmeleri, müşterileri için ortaya koyan, kalite ve güvenden ödün vermeyen, müşterileri açısından tercih edilen bir marka olmak anlayışını benimsemiş, nitelikli çalışanlarımızla ve konusunda uzman kadromuzla müşterilerimize katma değer sağlayarak, gayrimenkul arayışlarında kendilerine en uygun gayrimenkulleri ve yatırım imkanlarını sunmaktır.

Amacımız sektörde tanınan, yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, diğer gayrimenkul şirketleri tarafından örnek alınan, müşterilerimizin kendilerini güvende hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandığı şirketler kurmak.

Firmamız, Günümüz şartlarında Gayrimenkul sektöründeki hızla değişen ihtiyaç ve gereksinimleri aynı hızla ve esneklikle karşılayabilecek bir bilgi ve portföy birikimine sahip olmanın bilincindedir. Bu vesile ile sağladığımız fark fayda ve fırsatlarla gayrimenkul yatırım taleplerinizle ilgili her konuda sizlerin aradığı ve önerdiği bir marka olmaktır.


  • veya formu doldurun
    Size en kısa sürede geri dönüş yapalım ve yatırım düşüncenizi birlikte hayata geçirelim.
  • Güvendesiniz
    bilgileriniz asla paylaşılmaz.


ÜST
WhatsApp Whatsapp